Problem z ins 15r

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
Dr
Drapek
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2011, 09:27

Problem z ins 15r

Postautor: Drapek » 15 cze 2011, 09:35

Witam,
Niedawno kupiłem nowiutkiego della. Zeszłej nocy oglądałem film na nim i pracowałem na baterii (ok 30% jak wyłączałem)
Dodatkowo windows 7 musiał zainstalowac 12 aktualizacji. Odłozylem laptop na na bok i poszedłem spac myslac ze 30% to jest dużo i te aktualizacje sie zainstalują. Rano wstałem i właczyłem laptop i zob. ze jest 11 z 12 akt. to podłączyłęm go do zasilacza. Instalacja się skończyła a laptop `zawiesił się` na uruchamianiu systemu windows. Komputer podpiąłem do zasilacza na ok 1,5h i nic z tego . CO mam robić?


du
duszek
Dellmania User
Posty: 160
Rejestracja: 02 lut 2011, 14:11

Re: Problem z ins 15r

Postautor: duszek » 15 cze 2011, 13:09

Próbowałeś uruchamianie w trybie awaryjnym? Wygląda na to, że system się uszkodził podczas aktualizacji.


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Problem z ins 15r

Postautor: DELLMania » 15 cze 2011, 16:36

Możesz spróbować wrócić do stanu systemu sprzed aktualizacji. W trybie awaryjnym. Jedna rada dla wszystkich. Jeśli wgrywają się jakiekolwiek aktualizacje Microsoft Windows to sprzęt powinien być podłączony do zasilania. To nawet jest napisane na ostrzeżeniu które się pojawia. Wgranie aktualizacji może mocno obciążyć pamięć i dysk komputera a co za tym idzie, przyśpieszyć zużycie prądu.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Dr
Drapek
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2011, 09:27

Re: Problem z ins 15r

Postautor: Drapek » 16 cze 2011, 20:38

Dzięki już wszystko działa. Podczas aktualizacji wystąpił błąd.


Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika