Problem Dell Inspirion N5110,niedziałające mikrofony

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
do
domingo321
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2013, 18:05

Problem Dell Inspirion N5110,niedziałające mikrofony

Postautor: domingo321 » 24 sty 2013, 18:16

Witam,

Mój problem polega na tym że jednego razu wszystko chodziło dobrze podłączyłem jakiś mikrofon i elegancko śmigał ... Lecz teraz gdy podłącze inne mikrofony ( są w 100% sprawne) w "urzadzenia do nagrywania" niby jest ok lecz gdy coś mówię te zielone "kreseczki" nie podnoszą się ( macie Sccren'a)


wewnętrzny mikrofon w lapku działa prawidłowo ... Jednak ten nie
Dodatkowo mówię że mikrofon z wejścia liniowego nie jest wyciszony
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


ki
kinga
Posty: 5
Rejestracja: 26 lut 2013, 13:54

Re: Problem Dell Inspirion N5110,niedziałające mikrofony

Postautor: kinga » 26 lut 2013, 14:18

Wczoraj rozwiązałam podobny problem, lecz był to problem natury głośniki/słuchawki. Jak widzisz przy dwóch mikrofonach masz dwie zielone ikonki, przy jednym jest ''ptaszek'' a przy drugim zielona słuchawka o ile dobrze zauważyłam. ;) Ja miałam tak samo przy głośniku i słuchawkach, dlatego dźwięki się mieszały, np dźwięk ze skype słyszałam w słuchawkach a youtube leciało w głośnikach. Spróbuj zrobić tak, żeby mikrofon, którego chcesz używać był ustawiony jako jedyne urządzenie domyślne. Wybierz mikrofon, którego nie będziesz używał, obok Set Default jest strzałka, rozwiń ją i zaznacz aby system nie zezwalał na używanie tego urządzenia. Wtedy te zielone kółeczko powinno być przy jednym mikrofonie zamiast przy dwóch i powinien działać ten, który podłączasz.

Ja tak zrobiłam i działa, teraz ikonka głośnika zmienia się sama w słuchawki kiedy je podłączę, być może u Ciebie również poskutkuje,pozdrawiam. ;)


Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]