ogólny problem z inspirion 15R

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
sm
smigiel
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2012, 15:52

ogólny problem z inspirion 15R

Postautor: smigiel » 24 sty 2012, 16:19

Witam forumowiczów mam mały problem z w/w modelem della, który polega na przede wszystkim szybkim rozgrzewaniu się karty graficznej problem ten wystąpił po aktualizacji systemu, a występuję mimo używania podkładki chłodzącej. To nie jeden problem jaki mam z lapkiem 2 z nich jest kamerka, która dzięki Bogu już się włącza ale strasznie się zacina (chodzi o obraz) z chęcią bym skorzystał z usługi Dell DataSafe Local Backup ale po włączeniu systemu wyskakuje informacja o zamknięciu programu i rozwiązywaniu problemu.... Lubie sobie dosyć często pograć w gry nie koniecznie ze tak powiem z dużymi wymaganiami ale mimo tego ze chce pograć po zainstalowaniu gry np MOHA z 2010 r. gra działa prawidłowo przez jakieś 10 min później idzie klatka po klatce (wina jest już w oprogramowania a nie sprzętu ale przy okazji może ktoś będzie wiedział co poradzić w tym przypadku) a i jednym z najważniejszych błędów, który mnie boli to aktualizacja systemu w tym błąd biblioteki vc++ Redistributable. Jeżeli będzie taka potrzeba co do ostatniego problemu wrzucę ss z dokładnym opisem błędu ;p. Z góry dziękuję za pomoc


Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]