[M5110] nie działa klawiatura

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
Awatar użytkownika
Robert_N
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:45

[M5110] nie działa klawiatura

Postautor: Robert_N » 16 maja 2016, 15:13

Witam

Może ktoś z Was ma jakiś pomysł, bo mi już brak; dwa miesiące temu zaktualizowałem system do Windows 10. Wszystko działało OK, a tu nagle kilka dni temu przestała działać klawiatura. Tego posta piszę z klawiatury podłączonej pod usb. Jeśli chodzi o klawiaturę wbudowaną w laptopa, to ona działa, ale tylko w BIOSie, potem już nie. Myszka działa bez problemu. Przeinstalowałem system, ale nic to nie dało. Zaczynam myśleć o powrocie na Win7, chociaż też mam wątpliwości czy to naprawi sytuację.
BIOSa nie mogę sflashować, bo mam ostatnią wersję ( M5110A05). Proszę o pomoc :-)


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: [M5110] nie działa klawiatura

Postautor: piotr_solek » 17 maja 2016, 11:53

W 10-tce jest możliwość przywrócenia ustawień "fabrycznych" systemu. By wykluczyć problem programowy ja bym od tego zaczął. Trzeba sobie zrobić kopię zapasową ustawień lub samych plików bo cała partycja będzie zresetowana.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
Awatar użytkownika
Robert_N
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:45

Re: [M5110] nie działa klawiatura

Postautor: Robert_N » 18 maja 2016, 00:20

Przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie dało. Na to sam wpadłem :)


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: [M5110] nie działa klawiatura

Postautor: piotr_solek » 18 maja 2016, 12:24

Znikające urządzenia wydają się być znakiem firmowym Windows 10. Zdaje się, oficjalnie, nie ma wsparcia dla twojego modelu. Jeśli masz procesor od AMD to szukał bym pomocy na ich stronach.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]