model 3537 - 7106

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
Di
Dionizy
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2019, 23:33

model 3537 - 7106

Postautor: Dionizy » 09 wrz 2019, 20:42

Dell Inspirion model 3537 - 7106 i7

Potrzebuje pomocy.
System Windows 10 x64 posypał się na tyle że już nie szło go postawić.
Zrobiłem formata. Zainstalowałem od razu Win 10 Home (obraz pobrany ze strony Microsofta).
Sterwoniki ze strona producenta zainstalowałem wszystkie oprócz sterowników do Radeona 8850.
(wiedziałem że są z nią problemy)
Nadszedł czas na instalowanie wspomnianej karty. Przy każdej próbie instalacji komp się zawiesza.
Próbowałem w trybie awaryjnym ... poszło... reset lapka.... uruchamia się <jupi> niestety lapek działa ekran czarny.
Kolejne próby:
Instalowanie w trybie awaryjnym po uprzednim wywaleniu wszystkich sterowników i oprogramowania od Radeona - sterowników ze strony producenta - po przez wskazanie mu konkretnego sterownika "z palucha" nie pomaga.
Kiedyś jak wszedł upgrade do win 8.1 miałem problem ten sam ale znalazłem na jakimś forum sterowniki które pozwoliły na normalne funkcjonowanie. Te sterowniki tym razem nie pomogły.
Stare sterowniki nie pomagają. A nie pamiętam konfiguracji z przed formatu.

Sądzę że problem tkwi w integrze ale to tylko moje domysły.

Zrobiłem kilkanaście różnych kombinacji ze sterownikami i "dupa" funkcjonuje na zintegrowanej karcie a dokładnie widnieje ona pod nazwą:
Intel HD Graphics Family
data: 29.09.2016
wersja sterownika: 20.19.15.4531

Proszę osoby które mają ten sam sprzęt co ja o podanie konfiguracji od sterowników do kart graficznych na których działają.

Ps.
Jeżeli ktoś posiada ISO WIN 7 Home Premium proszę o opcję pobrania.
W najgorszej opcji wrócę na Win 7.
(nie mam partycji recovery)

Dziękuję za pomoc.


Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]