Laptop Dell Inspirion G3 3579 po naprawie wrocił bez sterownikow

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2019, 16:42

Laptop Dell Inspirion G3 3579 po naprawie wrocił bez sterownikow

Postautor: użytkownik » 19 paź 2019, 16:48

Laptop Dell Inspirion G3 35 79 oddałam do naprawy po czym jak wrócił i do włączyłam zorientowałam się ze nie działają mi przyciski na klawiaturze od zciszania muzyki i podświetlenia klawiatury. Co powinnam zrobić?


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Laptop Dell Inspirion G3 3579 po naprawie wrocił bez sterownikow

Postautor: piotr_solek » 19 paź 2019, 20:29

Jak w tytule , tylko odwrotnie. Zainstalować wymagane oprogramowanie. Laptop ma unikalny numer service tag i po wejściu na stronę wsparcia technicznego, wystarczy wpisać ten numer, by wyświetliły się dla tego laptopa mniej lub bardziej wymagane sterowniki i dodatkowe oprogramowanie. Odszukać po nazwie/opisie wymagane i zainstalować. Na tym etapie mało prawdopodobne ,że coś zepsujesz. BIOS , Intel UHD Graphics 630/ nVIDIA GeForce GTX w takiej kolejności bym instalował. Można sobie pobrać podręcznik by doczytać, co i jak. Część sterowników (np do dźwięku) może być problematyczna z obecną wersją Windows, więc trzeba to mieć na uwadze. Jeśli za skomplikowane to:
Dell Update Application i Dell Update - SupportAssist Update Plugin powinny zainstalować to, co potrzebne bez zbędnego szukania.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]