Inspiron 5521 - Problem z Bluetooth

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
by
byba91
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2017, 10:02

Inspiron 5521 - Problem z Bluetooth

Postautor: byba91 » 29 lip 2017, 10:11

Witam,

Mam problem z bluetooth w komputerze Dell Inspiron 5521. Nagle przestały działać mi słuchawki (Philips SHB7150).
Próbowałem aktualizować sterowniki - nic.
Zauważyłem, że nie działa też łączność z soundbar. Zrobiłem format dysku, zainstalowałem wszystkie sterowniki - i gitarka, wszystko działało. Do czasu. Po kilku godzinach sprzęty znów nie grają. Wg. strony DELLa wszystkie sterowniki mam aktualne, komputer nie wyrzuca żadnego błedu, słuchawki na telefonie działają. Poprostu nie słychać w nich nic. Dioda na słuchawkach pokazuje, że wszystko ok, połączenie bluetooth też niby ok. Miał ktoś podobny problem? Lub zna ktoś rozwiązanie ?


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Inspiron 5521 - Problem z Bluetooth

Postautor: piotr_solek » 29 lip 2017, 16:36

Jaki masz system? Model karty wifi? Wcale bym się nie zdziwił gdyby to był windows 10 i te jego nienadzorowane samo-aktualizacje. Robić format dysku by naprawić bluetooth. Nietypowe rozwiązanie ale skoro naprawiłeś nawet tymczasowo to chyba wiesz gdzie szukać. Próbowałeś odinstalować sterowniki urządzenia?


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]