Inspiron 3537 nie wykrywa karty graficznej AMD

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
Awatar użytkownika
Marcin_L
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2016, 18:17

Inspiron 3537 nie wykrywa karty graficznej AMD

Postautor: Marcin_L » 02 lis 2016, 18:34

Witam!!
Mój laptop nie wykrywa karty graficznej AMD Radeon 8850M. Posiadam zintegrowaną kartę graficzną (dodatkowa karta to Intel Graphics Family). Natomiast w obecnej chwili system wykrywa 3 karty graficzne Intela (menedżer urządzeń). Do tej pory nie było żadnych problemów. Próbując zainstalować sterowniki amd ze strony della nic to nie daje (zainstalowałem je i nic się nie stało) natomiast ze strony amd sterowniki nie wykrywają mojej karty. Próbowałem restartować system poprzez punkt przywracania (nic to nie dało). Jednakże jeden raz laptop wykrył kartę graficzną, gdy w menedżerze urządzeń dałem opcję pokaż ukryte urządzenia. Wyświetliła się karta AMD o nazwie R9.... (dalej nie pamiętam) lecz karta ta wyglądała na nieaktywną. W jej opisie wyświetlał się błąd 45. Niestety po restarcie komputera karta ta się nie wyświetla poprzez opcję ukryte urządzenia.

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Inspiron 3537 nie wykrywa karty graficznej AMD

Postautor: piotr_solek » 04 lis 2016, 14:14

Przywrócenie systemu operacyjnego do początkowego stanu. Aktualizacja BIOS(jeśli dotyczy) . Poprawna instalacja sterowników. Temat już poruszany. Poczytać i zastosować. jeśli za trudne to oddać do zaznajomionego serwisu.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]