Dell N5110, problem z recovery i reinstalacja Win 7

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
ba
bartiee
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2012, 22:05

Dell N5110, problem z recovery i reinstalacja Win 7

Postautor: bartiee » 13 kwie 2012, 22:07

Witam,
Mam następujący problem, posiadam laptopa jak w tytule i przyszedł czas na reinstalacje systemu, gdyż komputer strasznie zaczął się mulić. Laptop ma oryginalny system Windows 7 HP. W zestawie nie było żadnej CD jest on na partycji Recovery i własnie tu zaczyna się problem. Oprogramowanie dostarczone przez Della czyli DataSafe Local Backup nie chce mi stworzyć płyty do przywracania systemu, przy wyborze gdzie ma umieścić pliki nie mogę wybrać żadnej opcji ani CD ani Pendrive. Na głównej stronie wyświetla się komunikat że program nie może znaleźć partycji Recovery lub jest uszkodzona, aby przywrócić komputer do stanu fabrycznego użyj płyt do odzyskiwania systemu (które nie były w zestawie) Jedyna CD jest płyta Dell Driver & Utilities. Próbowałem również rozpocząć instalacje poprzez naciskanie f8 przy uruchamianiu i skorzystanie z opcji "Napraw komputer" jednak po wyborze opcji wyświetlił się również komunikat "Uruchamianie systemu Windows nie powidoło się. Przyczyną może być niedawna zmiana sprzet lub oprogramowania"


System jest zainstalowany od nowości nigdy nie był przeinstalowywany. W zarządzaniu dyskami widoczna jest partycja Recovery 15gb w połowie zajęta czyli coś tam jednak jest. Da się jakoś to podejść czy pozostaje instalacja czystego nowego Windowsa? Pozdrawiam i dzięki za pomoc


Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika