Dell inspiron 13 5370-ostrzeżenie- Komunikat odnośnie baterii

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
jj
jjoff
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2020, 08:36

Dell inspiron 13 5370-ostrzeżenie- Komunikat odnośnie baterii

Postautor: jjoff » 12 maja 2020, 08:52

Witam, mam problem z moją baterią. Mianowicie po diagnostyce przeprowadzonej za pomocą strony technicznej dell.com/support wyświetla mi komunikat o ostrzeżeniu, niestety nie jest napisane co się stało i co mam z tym fantem zrobić, jedyne co jest napisane to komunika ostrzeżenie. Więc co oznacza ten komunikat ,,ostrzeżenie'' ?

Niżej podsyłam załącznik zdjęcia z laptopa. Co mogę jeszcze powiedzieć to to że ostatnio zacząłem częściej korzystać z laptopa do grania. Grałem na nim w League of legends i każda jedna gra zabierała mi ok 30-40% baterii laptopa, do niedawna status bateriii był ,,doskonały'' jednak wczoraj zmienił się na ,,dobry'' , grając w grę miałem go odłączonego na baterii. Nie podłączałem go bo gdy laptop jest podłączony do baterii to strasznie się grzeje i wiatrak głośno chodzi. Laptopa mam od 7 miesięcy.
Serdecznie pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 838
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Dell inspiron 13 5370-ostrzeżenie- Komunikat odnośnie baterii

Postautor: piotr_solek » 12 maja 2020, 14:51

Jak sam zauważyłeś status baterii uległ zmianie. Jest to normalne. Ogniwa ulegają degradacji, a nadmierne lub intensywne użytkowanie może ten stan przyspieszyć.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]