DELL 5748-Za pierwszym razem sam się wyłącza po kilku sek,

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
ar
archos
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2015, 23:45

DELL 5748-Za pierwszym razem sam się wyłącza po kilku sek,

Postautor: archos » 29 wrz 2015, 23:57

Witam.
Mój Dell 5748 po pierwszym włączeniu pracuje ok. 3 sekund, następnie samoistnie się wyłącza. Uruchomiony po sekundzie działa już normalnie (no może poza tym ,że jakoś wydłużyło się uruchamianie 10) . Prawdopodobnie nie przechodzi testów POST (to jest tylko mój domysł), ale dlaczego następnie uruchamia się normalnie?
Komputer ma dopiero kilka miesięcy. Czkam na jakieś podpowiedzi , z góry dziękuje.

Rozwiązane.

Aktualizacja 10 coś narobiła ze sterownikami karty graficznej. Prawdopodobnie musiały za każdym razem instalować się od nowa ( albo coś w ten deseń :lol: )
Cofnąłem się do punktu przywracania i aktualizacje poszły już dobrze.


Ka
Karoolcia
Dellmania SuperUser
Posty: 262
Rejestracja: 03 wrz 2014, 15:20

Re: DELL 5748-Za pierwszym razem sam się wyłącza po kilku se

Postautor: Karoolcia » 07 paź 2015, 23:28

Windows 10 niestety pod względem sterowników jest feralny - zainstaluje się sterowniki bezpośrednio od strony producenta, a tu nagle ni stąd ni zowąd pojawia się komunikat, że aktualizacja zakończona. Co się okazuje? Windows 10 sam zaktualizował sterowniki do kart graficznych itp. Wkurza mnie to, ponieważ miałam niemiłe wpadki przy Windowsie 8.1, a nie chcę powtórek z rozrywki przy tym systemie ;)
P.S.: Aktualizacji w wersji Windows 10 Home nie da się wyłączyć ani opóźnić. Nie ma również wyboru, by aktualizował tylko system, bez sterowników.


Dell Inspiron 15 3537, 15", Intel Core i7-4500U CPU 1,8 - 3GHz, Windows 8.1 64bit, 8GB RAM, pojemność dysku 1TB, grafika AMD Radeon HD 8850M + Intel HD Graphics 4400.

Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]