dołożenie karty WWAN a gwarancja

Pytania (i odpowiedzi) odnośnie gwarancji Dell.
mi
michal3148
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2012, 00:56

dołożenie karty WWAN a gwarancja

Postautor: michal3148 » 23 lut 2012, 10:51

Witam, zamierzam w najbliższym czasie kupić laptopa latitude e6420 i za kilka miesiecy możliwe ze bede chciał go rozbudować o modem 3G.
Chciałbym się dowiedzieć jak takie domontowanie wpływa na gwarancje (trzeba zdjąć obudowę).

Dodatkowa sprawa, z tego co wiem, w tym laptopie niema dostępu do pamięci RAM, także trzeba zdjąć obudowę. Na stronie dell'a (nawet tej polskiej) jest instrukcja(po polsku) jak wymienić poszczególne komponenty i nie ejst ona raczje w pełni przeznaczona dla serwisów, o gwarancji także nic nie wspomina.
Ktoś wie jak to wygląda?

Niewiem doskłądnie jaka jest gwarancja, 3 lata to napewno ale czy NBD czy trzeba do nich wysyąłać (ale chyab wszystkie latitude mają NBD).


da
damkol
Posty: 9
Rejestracja: 28 lut 2011, 17:41

Re: dołożenie karty WWAN a gwarancja

Postautor: damkol » 24 lut 2012, 11:39

Ja dokładałem WWAN do mojego E6400 i nie utraciłem gwarancji.
Nie wiem jak w E6420 to wygląda - w E6400 jest jedna śrubka która przytrzymuje pokrywę
wielkości całego spodu laptopa.


Kr
KrisBul7
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2012, 03:46

Re: dołożenie karty WWAN a gwarancja

Postautor: KrisBul7 » 02 gru 2012, 04:02

Posiadam E6420 zakupiony bez modemu Wwan z 3 letnią gwarancją. Dołożyłem sam modem 3G. Po pewnym czasie wystąpił kłopot z matrycą. Serwis wiedząc o modemie nie zwrócił na to uwagi i przysłał do firmy serwisanta z nowym podzespołem. Tak więc dołożenie czegokolwiek co nie zepsuje laptopa nie ma wpływu na gwarancję.


Wróć do „Forum Dell - Gwarancje”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]