Podwójne życie baterii

Wszystko na temat baterii do laptopów Dell.
Awatar użytkownika
Futri

Podwójne życie baterii

Postautor: Futri » 30 lis 2010, 18:18

Witam
Od jakiegoś czasu myślałem, ze bateria zaczyna mi siadać. Bo mam czerwony X na ikonce 0 informacji ile minut wytrzyma same procenty : (
No ale na osiedlu nie było prądu i miałem lapka no to coś tam klepie w Wordzie patrze ogłoszenie, że 7 % i bah ekran czarny dobra myślę koniec zamykam klapę i uśpienie, ale kiedyś czytałem i za nic teraz znaleźć tego nie mogę, że system czasem oszukuje no to włączam lapka z uśpienia patrze włączył się. Mija 5 min działa 10 działa 20 a on ciągle działa o.O i prąd włączyli nie wiem ile by jeszcze działał ale na pewno trochę. Oszukująca bateria tudzież kłamliwy system trzyma 1h i 30 min coś takiego. Dodam, że czasem jak po 100 % odłączę zasilanie to od razu jest 95% jakoś tak teraz nie mogę sprawdzić żeby się upewnić bo się ładuje. Kiedyś ponad 2 h trzymała.
Gdzieś było chyba rozwiązanie ale właśnie za nic nie mogę tego znaleźć..... Może ktoś miał podobny problem lub ma link i wie o co chodzi i jak rozwiązać problem lapka który robi mnie w balona.
Win 7 Professional
Dell Studio 1537


an
andrzej83
Posty: 2
Rejestracja: 05 gru 2010, 11:10

Re: Podwójne życie baterii

Postautor: andrzej83 » 05 gru 2010, 11:22

ja mam Della Latitude D 630 i system Win 7 Ultimate. Po zainstalowaniu tego systemu na baterii popracuje co najwyżej 5 minut a na poprzednio na Vista działał nawet 4 h. Czy ktoś wie w czym problem ?? System operacyjny pokazuje wyczerpanie baterii a jak naciskam na nią to mam pełne naładowanie.


Wróć do „Forum - Baterie do Laptopów Dell”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]