Wolno wstająca Winda. Laptop Inspiron .

Instalacja Windows 10 na sprzęcie Dell, problemy z Windows 10, pytania odnośnie systemu Windows 10, Windows 10 Dell
pr
przem1969
Posty: 7
Rejestracja: 18 lis 2017, 23:03

Wolno wstająca Winda. Laptop Inspiron .

Postautor: przem1969 » 05 maja 2020, 16:35

Witam,
Rzadko tu bywam ,jeśli się zagubiłem poprawcie mnie . Mam Lapka Dell Inspiron 7720 już 8 rok i jestem bardzo zadowolony . Dysk SSD i Nvidia dają radę . Zauważyłem ,że bios odpala szybko czyli nie ma błędów ale Winda 10 bardzo wolno wstaje . Kilka minut , może dwie . Sprawdziłem mam dużo błędów ale nie wiem jak to zlikwidować , czym ? Tylko nie piszcie ,że TunUpem jakimś bo nie uwierzę.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Wolno wstająca Winda. Laptop Inspiron .

Postautor: piotr_solek » 06 maja 2020, 15:47

Win10 ma wbudowane narzędzia do samo naprawy/odświeżenia systemu po przywrócenie ustawień fabrycznych. Kopia bezpieczeństwa i punkt przywracania przed taką operacją nie zaszkodzą. Można się bawić innymi programami narzędziowymi, ale nic tak nie działa, jak przywrócenie ustawień fabr. Mniej inwazyjne, to manadżer zadań i sprawdzenie, co i jakie procesy spowalniają rozruch. SSD można profilaktycznie przeskanować...


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell i Windows 10”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]