Dell Inspiron 15 Gaming 7567 - matryca oraz wejście SSD

Pytania (i odpowiedzi) odnośnie gwarancji Dell.
HP
HPXSkiller
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2018, 12:37

Dell Inspiron 15 Gaming 7567 - matryca oraz wejście SSD

Postautor: HPXSkiller » 08 sty 2018, 12:44

Witam.
Mam problem gdyż nie ważne od przeglądarki wyskakują mi tgz. "artefakty". Są one na stronie głównej oraz na stronie YouTube podczas słuchania muzyki i oglądania filmów.
Drugim problem jej "przerzucenie" systemu na dysk SSD. Nie chce przejść kopiowanie systemu oraz sam laptop na dysku SSD się nie włącza. Niekiedy przy podłączonym dysku SSD wyskakuje mi niebieski ekran powiadamiający mnie o błędzie z dyskiem (podczas uruchamiania komputera).

Komputer był na serwisie w miejscu zakupu - MiediaExpert w Lęborku. Numer kontaktowy serwisu podany na stronie głównej niestety jest błędny i nie mogę się połączyć.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Dell Inspiron 15 Gaming 7567 - matryca oraz wejście SSD

Postautor: piotr_solek » 08 sty 2018, 13:49

Artefakty mogą wskazywać na problem z kartą graficzną lub matrycą. Dobrze taki usterki nagrać i załączyć w korespondencji z serwisem. Co do transferu na dysk SSD to trzeba sobie trochę poczytać. Komputery teraz mają zamiast BIOSU UEFI a to wymaga innego sposobu instalacji i ustawień na poziomie UEFI (BIOS) . http://softonet.pl/publikacje/poradniki ... dnik,589/2


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Forum Dell - Gwarancje”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]