E6420 wisi na logo i nie można wejść w bios

Problemy związane z: Laptop Dell Latitude
kr
krisbrys
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2021, 14:58

E6420 wisi na logo i nie można wejść w bios

Postautor: krisbrys » 27 gru 2021, 19:40

Witam,
Mam problem z Dell e6420 ponieważ chciałem przeinstalować system windows i niestety.
Instalacja ruszyła z usb oryginał systemu ze strony producenta (po sevice tag i kluczu), skopiowały się pliki instalacji (normalnie), pierwszy restart i już się nie uruchomił.

Sprawdziłem już dysk czy działa pod innym laptopem, ram zmieniłem na nowy, reset baterii cmos, różne skróty klawiszowe, które miały pomóc....niestety

Laptop się uruchamia do ekranu gdzie jest logo/napis Dell i dalej stoi, wejść się w bios nie udaje żeby wybrać uruchomienie z innego nośnika lub zmienić cokolwiek, nawet diagnostyki nie można zrobić co nie działa....zainstalowałem nawet system na dysku na innym laptopie, nawet to nie pomogło.

Ogólnie przejrzałem różne forma, opisy, strony producentów nawet innych marek i NIC, jak nie daj się nic zrobić tak nadal kaplica.

Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać, byłbym wdzięczny bo ja już cierpliwość tracę?


we
wesol
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2017, 07:04

Re: E6420 wisi na logo i nie można wejść w bios

Postautor: wesol » 17 kwie 2022, 08:29

Ja miałem problem coś podobny ale na e6430. Mianowicie odpalałem kompa i startował też do postu. Dalej już nic. Wystarczyło przy włączeniu wejść f12 do biosu i zaraz po tym odrazu wyjść z biosu i startował normalnie do windy. Wszystko robiliśmy z kolegą co się tylko dało. Oddałem łapka z tą wadą do sprzedawcy a ten faktycznie stwierdził że wsad bios ma jakiś defekt. Dostałem drugi i po temacie było.


Wróć do „Laptopy Dell Latitude”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]