XPS 13 9360 problem z internetem

Problemy związane z: Laptop Dell XPS
ma
macxps78
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2020, 15:35

XPS 13 9360 problem z internetem

Postautor: macxps78 » 01 kwie 2020, 15:46

Witam, laptop dell 13 9360 problem z internetem ( czy to na baterii czy zasilany z sieci), otóż w speedtest pokazuje mi prędkość siągania na poziomie 300mbs/s ( youtube 4k też nie ma problemu z oglądaniem) połączenie przez wifi oczywiście. Podczas przeglądania neta jest ok, gorzej gdy chcę pobrać jakiś plik np z dysku google, prędkość przez 5 sekund wynosi 5mb/s a potem spada do 300kb/s ( z innych stron również taka sama sytuacja) i podczas pobierania owego pliku , w ogóle nie działa internet (przeglądarka chrome), a nawet zauważyłem ze cały system jest zamulony. W support asisst wszystkie sterowniki sa aktualne. Już wyczytałem na necie ze to może być problem z kartą Killer wirless 1535 ale też ma najnowsze sterowniki. Bios i win10 aktualny.

jakieś rady ?


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: XPS 13 9360 problem z internetem

Postautor: piotr_solek » 02 kwie 2020, 13:30

Sprawdź sobie obciążenie komputera , kiedy masz "zamulony". Wiele serwisów ogranicza "obecnie" przepustowość z racji większego obciążenia. Jak cię stać , to kup/pożycz inną kartę i możesz sobie wtedy porównać. Upewnij się , że nic nie działa w tle, bo to akurat można przegapić , zwłaszcza pod Win10 (efekt zmulenia:) ).


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell XPS”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]