DELL INSPIRON 1545 - Problem z baterią

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
ma
marek
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2017, 20:50

DELL INSPIRON 1545 - Problem z baterią

Postautor: marek » 16 lis 2017, 21:04

Cześć,
piszę z problemem dotyczącym laptopa Dell INSPIRON 1545. Wiem, że nie jest to ani nowy, ani jakiś super dobry laptop - jednak chciałbym go naprawić i przywrócić do życia. Dostałem go za darmo, więc nie ma co wybrzydzać!

Po otrzymaniu kolega powiedział:
"Nie działa - nie wiem co z nim jest"

(Od razu zaznaczam, że po odłączeniu ładowarki laptop od razu się wyłącza - w ogóle się nie ładuje.)

Podłączyłem ładowarkę i laptop się odpalił, jednak "zaskrzypiał" i podzielił się ze mną taką informacją:
WARNING: If a Service Tag was just installed, you will need to shut the system down and unplug the AC adapter if present. Re-insert the AC adapter and power on the system to allow for proper functionality.

WARNING: The battery cannot be identified.

This system will be unable to charge the battery.

Strike F1 key to continue, F2 to run the setup utility. Press F5 to run onboard diagnostics.


Po naciśnięciu F1 odpala się Ubuntu(tak więc, wiemy co wcześniej kolega używał).

Specyfikacja:
BIOS Version - A05
Memory - 4096MB
Menory technology - DDR2 SDRAM
Processor Type - Intel Core 2 Duo CPU T6400 @ 2,00GHz
Video - Intel GM45 Graphics

Zależy mi na zainstalowaniu stabilnego systemu Windows(potrafię to zrobić) oraz naprawieniu błędu z tą ładowarką aby wszystko dobrze działało i się ładowało.

Jestem nowy na tym forum, tak więc przepraszam za jakiekolwiek błędy i oczekuję na odpowiedź i wyrozumiałość.

Dobrego wieczoru,
Marek


Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot], syba1977