Witam! Problem z taśmą matrycy Alienware M17X R2.

Witajcie w naszej społeczności miłośników marki Dell! Tworzymy społeczność nie tylko posiadaczy Della, lecz wszystkich zainteresowanych tą marką. Zapraszamy do dzielenia się opiniami, wskazówkami i zadawania pytań. Lecz najpierw - poznajmy się!
HA
HANMA
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2022, 12:28

Witam! Problem z taśmą matrycy Alienware M17X R2.

Postautor: HANMA » 29 maja 2022, 13:20

Witam wszystkich forumowiczów!
Mam problem z laptopem Dell Alienware M17X R2. Problem to skaczący obraz. Rozebrałem laptopa by dostać się do taśmy matrycy i gdy wygnę ją zaraz przy wejściu do płyty głównej do góry, to ekran wraca do normy, czyli uszkodzona jest taśma matrycy. Zacząłem więc szukać tej taśmy i normalnie mnie zamurowało/wbiło w ziemię :shock: .
W internecie znalazłem dwie wersje taśmy do M17X R2, jednak ŻADNA z tych dwóch wersji taśmy nie pasuje do mojej wersji taśmy :x . Moja taśma ma dwa kable, które podłącza się do płyty głównej (Większa wtyczka i obok niej mniejsza wtyczka) i dwie taśmy, które podłączone są do matrycy, czyli dwa wejścia do płyty i dwa wejścia do matrycy. Tymczasem w internecie są tylko dwie wersje:
- Wersja pierwsza z dwoma kablami do płyty (większa wtyczka i mniejsza wtyczka), ale z jedną taśmą do matrycy (brak drugiej taśmy)
- Wersja druga z jednym kablem do płyty (większa wtyczka i brak małej wtyczki) ale z dwoma taśmami do matrycy.
Czy ktoś może mnie olśnić o co tu do ku*** nędzy chodzi? Mam jakąś super ultra rzadką wersję laptopa, dla którego nie jest dostępna taśma matrycy?
Jeśli będzie potrzeba, to prześlę zdjęcie mojej taśmy.
Proszę Was o pomoc.


Wróć do „Forum komputerowe miłośników marki Dell - Powitanie.”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]