Efektywność pracy

Tutaj możesz podzielić się swoimi doświadczeniami w rozwiązywaniu problemów, które nie wymagają zaawansowanej wiedzy informatycznej
Ba
Bang
Dellmania User
Posty: 75
Rejestracja: 03 mar 2021, 13:41

Efektywność pracy

Postautor: Bang » 26 sty 2023, 13:23

Witam, Chciałbym przedyskutować zagadnienie z kategorii psychologii w biznesie.
Temat związany z miejscem prowadzenia biznesu i kosztami z tym związanymi dla małego biznesiku typu JDG.
Jak z waszego punktu wygląda perspektywa prowadzenia takiej działalności w miejscu gdzie się mieszka np. jeden pokój w domu zaadaptowany pod działalność VS wynajem niewielkiego lokalu gdzieś na mieście. W pierwszym przypadku powiedzmy brak kosztów lokalu, ale pracuje się w otoczeniu wszystkich spraw domowych i rodzinnych, w drugim przypadku koszty w zakresie 1-2 tys. \ miesiąc, ale oddzielenie od domu, lepsza możliwość koncentracji, oddzielenie od życia prywatnego.
Zgodnie ze sztuką wąskiego zarządzania lepiej ciąć koszty i nie płacić za lokal, ale z drugiej strony ciężej o efektywną pracę w domu.
Jak to wygląda z waszego doświadczenia?


pi
pietr
Dellmania User
Posty: 82
Rejestracja: 08 mar 2021, 08:31

Re: Efektywność pracy

Postautor: pietr » 26 sty 2023, 13:59

Zależy od tego na ile potrafisz się wyłączyć i na ile szanuje to Twoja rodzina - zwłaszcza dzieci. Jeżeli masz możliwość adaptacji pokoju na biuro i masz na tyle silną wolę, że powiesz "Do 17 pracuje" nie istnieje Netflix, pies, konsola do gier z synem etc to IMO to najlepsze rozwiązanie, tylko że takiej silnej woli z reguły większość ludzi nie ma.

Dla sprawniejszego kierowania firmą dobrze jest zastanowić się też nad audytem informatycznym https://www.bestpcinfo.pl/audyt-informa ... o-wykonac/ Jak tutaj.


Wróć do „Forum dyskusyjne - Drobne problemy, z którymi sami możemy sobie dać radę”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]