karta sieciowa - ethernet RJ45

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
Awatar użytkownika
Kamil_B
Posty: 3
Rejestracja: 02 gru 2016, 12:27

karta sieciowa - ethernet RJ45

Postautor: Kamil_B » 02 gru 2016, 12:56

Witam, mam problem z połączeniem internetu przez kabel RJ45, (na Wi-Fi działa bez problemowo) jak tylko chce podłączyć przez kabel (wyłączam Wi-Fi), łączy się normalnie, a po chwili rozłącza, znowu łączy i znowu rozłącza, tak co jakiś czas, strasznie irytujące zwłaszcza w grach sieciowych gdzie kabel jest konieczny by grać bez "lągów", czasem pochodzi 10 minut i rozłączy czasem 20 minut i rozłączy dosłownie sekundowe rozłącz-połącz jak z automatu, testowałem na laptopie Asus i chodzi jak burza 24godziny bez rozłączenia, najgorsze jest to, że dzieje się to od początku, wcześniej myślałem, że to wina starego kabla więc zamówiłem nowy, potem, że coś nie tak z płytą i sterownikami, 2 tygodnie temu wymienili mi na nówkę, a sterowniki ze stronki Dell-a, dalej to samo, nie mam zielonego pojęcia co jest grane, może coś w ustawieniach może w biosie nie wiem, posiadam win10 64-bit najnowsze sterowniki, może ktoś miał podobny problem i wie co zrobić, nie wiem czy konieczne będzie reinstalowane, bo laptop już był wielokrotnie reinstalowany po czystym formacie a problem jak występował tak występuje. Pozdrawiam


Awatar użytkownika
Kamil_B
Posty: 3
Rejestracja: 02 gru 2016, 12:27

Re: karta sieciowa - ethernet RJ45

Postautor: Kamil_B » 03 gru 2016, 22:37

dodam jeszcze z moich obserwacji, gdy podłączony jest Dell do modemu, to dioda na modemie sygnalizująca, że eRjotka jest w gnieździe, świeci na pomarańczowo, a gdy podłącze Asusa pod modem dioda jest zielona (modem to CISCO EPC3928)


Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]