Dell Inspirion N7110

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
ro
romcost
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2016, 18:58

Dell Inspirion N7110

Postautor: romcost » 05 lis 2016, 19:15

Witam serdecznie na forum,
koleżanki i koledzy, mam nietypowy problem z tym laptopem, mianowicie podczas normalnego używania komputera tylko z legalnym oprogramowaniem i tylko do użytku domowego bez jakichkolwiek gier, bez zbędnych programów podczas przeglądania stron, pisania w Wordzie lub wykonywania czegokolwiek komputer zachowuje się tak, że przeskakuje na sam dół otwartego okna i tak się zachowuje, jakby ciągle ktoś rolką z myszki przewijał ekran, po próbie przewinięcia myszką ekranu z powrotem, automatycznie wraca na koniec. Pomaga tylko naciśnięcie klawisza ESC. Komputer jest świeżo po reinstalacji, nie mogę dojść co powoduje takie zachowanie. Podejrzewałem drivery do pada, ale to nie to, po ich odinstalowaniu problem powrócił. Nie wiem, czy to nie któraś aktualizacja Windowsa (7 x64), bo zawsze po takim objawie wywalałem te, które ostatnio się zainstalowały, ale problem po czasie (czasami kilku dni) powraca... Mam wrażenie, że dzieje się tak z przyczyn sprzętowych, jak ścisnę lub podniosę laptopa za lewy dolny róg, ale też nie ma na to reguły ... Dodam, że laptop jest zadbany, używany przeze mnie, nie był zalany (z tego co wiem), nie spadł mi, nie ma żadnych uszkodzeń mechanicznych etc ...
Już mi zabrakło pomysłów, może ktoś miał coś podobnego ???


ro
romcost
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2016, 18:58

Re: Dell Inspirion N7110

Postautor: romcost » 07 gru 2016, 20:06

???


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Dell Inspirion N7110

Postautor: piotr_solek » 08 gru 2016, 12:51

Masz podłączoną mysz bezprzewodową? Denerwującą przypadłość ,którą opisałeś, miałem do momentu zainstalowania "jakiś" tam sterowników. Piszę w cudzysłowie bo nie mam na myśli tych od myszy Logitech'a tylko pozostałech (na etapie konfiguracji systemu i sprzętu). Jeśli powyższy przykład nie dotyczy to trzeba szukać dalej :-)


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]