Dell 6410

Problemy związane z: Laptop Dell Latitude
Awatar użytkownika
Jolanta_B
Posty: 2
Rejestracja: 08 paź 2016, 21:13

Dell 6410

Postautor: Jolanta_B » 08 paź 2016, 21:17

Witam,
Od dzisiaj jestem posiadaczką tego laptopa, szukałam na internecie ale nie znalazłam po polsku instrukcji, mam dwa pytania jak włączyć podświetlaną klawiaturę oraz wyczytałam ze ten model ma czytnik kart microSD ale gdzie się znajduję wejście na karte microSD. Z góry dziękuję za odpowiedź.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Dell 6410

Postautor: piotr_solek » 08 paź 2016, 22:45

A masz podświetlaną klawiarurę? Skrót Fn+strzałka w prawo:)
Czytnik kart ale nie micro tylko standardowe SD.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
Awatar użytkownika
Jolanta_B
Posty: 2
Rejestracja: 08 paź 2016, 21:13

Re: Dell 6410

Postautor: Jolanta_B » 09 paź 2016, 19:25

Miała być podświetlana , skrót nie działa wiec chyba jednak nie jest. to dlaczego w opisach pisze że jest czytnik kard 6 w 1 i w tym micro SD


Awatar użytkownika
AMSO
Dellmania User
Posty: 90
Rejestracja: 27 wrz 2011, 08:17

Re: Dell 6410

Postautor: AMSO » 10 paź 2016, 09:11

Jeśli nie dział FN + prawa strzałka to znaczy, że nie działa, albo coś się stało. Na pewno sprzedawca Ci wymieni klawiaturkę wymiana w tym modelu tego podzespołu to 2 minuty :)


Szukasz sprzętu klasy biznes? U nas znajdziesz laptopy poleasingowe w klasie A między innymi marki Dell. Mamy również komputery poleasingowe tej firmy zapraszamy. My pomagamy zawsze i wszędzie :)
pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Dell 6410

Postautor: piotr_solek » 10 paź 2016, 14:10

Jolanta_B pisze:Miała być podświetlana , skrót nie działa wiec chyba jednak nie jest. to dlaczego w opisach pisze że jest czytnik kard 6 w 1 i w tym micro SD


Jeśli masz "znaczek" na klawiaturze (koło strzałki lub czasami na klawiszach funkcyjnych) to jest duża szansa ,że działa. Micro SD po zastosowaniu adaptera (karta SD z wejściem na micro ), tak... Co do opisów, które czytamy w sieci to nie wszystkie są rzetelne..


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell Latitude”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]