Problem z przełączaniem grafiki AMD HD 8850m

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
Awatar użytkownika
Przemysław_B
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2016, 16:34

Problem z przełączaniem grafiki AMD HD 8850m

Postautor: Przemysław_B » 16 wrz 2016, 17:01

Witam posiadam laptopa Dell inpispiron 3537 z procesorem intel i7 4200 u 8 gb ramu kartą graficzną AMD HD 8850m . Problem polega na tym iż przełączanie kart graficznych nie działa . zintegrowana karta to intel hd4400 . Próbówałem już wszystkiego . Posiadam najnowsze sterowniki. Zainstalowałem w kolejności najpierw intel pozinej AMD . W CC ustawiłem maksymalna wydajność . Pobrałem też radeon settings po tej instalacji nazwa karty zmieniła sie na r9 2oox . Wiem że karta nie działa ponieważ sprawdzam to za pomocą AMD system monitor .Mój system to windows 10 . Występuje u mnie też problem z wyłaczaniem komputera myśle iz jest to powiązane .Gdy zamkyam latopa ekran robi sie czarny lecz kontrolki migają oraz słychac prace wentylatora . Szukam rozwiązania od 3 dni . Posiadam latpoa od 2 lat lecz wczesniej nie zauwazyłem braku przełaczania poniewaz gry w które grałem działały dość dobrze na zintegrowanej karcie . Lecz ostanio pojawiło sie demo fify 17 przez co proszę bardzo o pomoc. Szuukałem rozwiązan na zagraniycznych forach lecz nie znalazłem tam rozwiązania jeśli komuś udało sie rozwiązać ten problem proszę o jak najszybszą pomoc . Z góry dziękuje .


Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]