DELL Inspiron 15 5000 series, problem z obrazem

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
Awatar użytkownika
Martyna_J
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2016, 16:37

DELL Inspiron 15 5000 series, problem z obrazem

Postautor: Martyna_J » 22 sie 2016, 16:51

Witam. Wczoraj podczas gry w League of Legends wyłączył mi się dwa razy laptop. Za pierwszym i za drugim razem podczas włączania wyskoczył komunikat "proszę czekać". Za pierwszym razem zlekceważyłam to i nie kliknęłam w opcję "napraw" tylko normalnie włączyłam. Jednak za drugim razem kliknęłam w opcję "napraw Dell Backup and Recovery", naprawiło mi się około godziny po czym włączył się normalnie laptop. Po tym zdarzeniu nie miałam głosu w przeglądarce chrome, jednak po ponownym zainstalowaniu głos działa już dobrze. Jednak drugiego problemu nie potrafię sama rozwiązać. Podczas włączania gry League of Legends wyskakuje mi komunikat o złym obrazie, który dołączę w załączniku. Po kliknięciu "ok" komunikat ginie i pojawia się znowu, gdy chcę wykonać jakąś operację w wymienionej wcześniej grze.
Dodam, że w grę League of Legends do tej pory grałam na tym laptopie bez problemów.
Od tego zdarzenia też nie jestem w stanie wejść w ikonę po lewej stronie na dole w rogu.
Dziękuję za każdą pomoc.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: DELL Inspiron 15 5000 series, problem z obrazem

Postautor: piotr_solek » 22 sie 2016, 21:10

Co to za program próbujesz uruchomić? To chyba nie jest oryginalny plik .exe do gry..? Wersja systemu Windows też jest ważna. Spróbuj sobie uruchomić w trybie zgodności z innym systemem.

Inna sprawa , że samoczynne wyłączenie komputera podczas gry trzeba monitorować. Mam tu na myśli temperatury.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
Awatar użytkownika
Martyna_J
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2016, 16:37

Re: DELL Inspiron 15 5000 series, problem z obrazem

Postautor: Martyna_J » 23 sie 2016, 07:29

Program jest w 100% oryginalny.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: DELL Inspiron 15 5000 series, problem z obrazem

Postautor: piotr_solek » 23 sie 2016, 11:56

Na forach dotyczących gry znajdziesz więcej informacji odnośnie tego pliku.exe . Wystarczy w google wpisać nazwe programu..


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]