Matryca w Dell M3800

Problemy związane z: Laptop Dell Precision
Awatar użytkownika
frost
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2016, 22:21

Matryca w Dell M3800

Postautor: frost » 14 lip 2016, 13:01

Moi drodzy - czy uważacie że ta matryca nadaje się do wymiany gwarancyjnej czy mnie oleją ? - jak dla mnie to tragedia.
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
AMSO
Dellmania User
Posty: 90
Rejestracja: 27 wrz 2011, 08:17

Re: Matryca w Dell M3800

Postautor: AMSO » 15 lip 2016, 06:56

Podstawowej informacji tutaj nie mamy czy to sprzęt nowy czy używany (poleasingowy) /


Szukasz sprzętu klasy biznes? U nas znajdziesz laptopy poleasingowe w klasie A między innymi marki Dell. Mamy również komputery poleasingowe tej firmy zapraszamy. My pomagamy zawsze i wszędzie :)
Awatar użytkownika
frost
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2016, 22:21

Re: Matryca w Dell M3800

Postautor: frost » 15 lip 2016, 22:11

Kupiony uzywany w sklepie na allegro. Gwarancja do wrzesnia 2016


Awatar użytkownika
AMSO
Dellmania User
Posty: 90
Rejestracja: 27 wrz 2011, 08:17

Re: Matryca w Dell M3800

Postautor: AMSO » 16 lip 2016, 08:08

Moja opinia jest taka. Te zdjęcia są słabej jakości i ciężko coś zobaczyć na nich. Jednakże na jednym z nich widzę jakby fioletowe kropki? Takie siniaki? Jeśli były od zakupu możesz zgłosić reklamacje. U mnie takie sprzęty z taką matrycą są zawsze przeceniane nie wiem czy sprzedawca też tak zrobił. Jednakże jeśli ich nie było wcześniej to sprzedawca może powiedzieć papa, gdyż tego typu siniaki to najczęściej pojawiają się od po prostu nacisków na matrycę co równa się ze złym przenoszeniem sprzętu i tym samym podchodzi to pod uszkodzenie mechaniczne.

Podświetlanie też niby na Twoich zdjęciach nie jest idealne, ale to trzeba byłoby porównać z drugim egzemparzem zobaczyć jaką matryće masz czy TN czy IPS etc. To wszystko ma znaczenie, gdyż nie ma kompletu informacji to można tak gdybać i gdybać.


Szukasz sprzętu klasy biznes? U nas znajdziesz laptopy poleasingowe w klasie A między innymi marki Dell. Mamy również komputery poleasingowe tej firmy zapraszamy. My pomagamy zawsze i wszędzie :)
Awatar użytkownika
frost
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2016, 22:21

Re: Matryca w Dell M3800

Postautor: frost » 22 lip 2016, 07:07

AMSO - dzieki za info - widze ze masz duza wiedze - a czy bylbys w stanie napisac mi do czego mnie uprawnia taka gwarancja [Obrazek


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Matryca w Dell M3800

Postautor: piotr_solek » 22 lip 2016, 15:35

Gwarancja została przeniesiona na ciebie? Jeśli nie to upewnij się kto był poprzednim właścicielem. Jeśli nie znasz to prawdopodobnie nie będziesz mógł skorzystać z tej gwarancji. Temat poruszany na forum i odpowiedni link zamieszczony do w/w transferu.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
Awatar użytkownika
AMSO
Dellmania User
Posty: 90
Rejestracja: 27 wrz 2011, 08:17

Re: Matryca w Dell M3800

Postautor: AMSO » 22 lip 2016, 20:37

Powiedz mi jesteś z Warszawy?


Szukasz sprzętu klasy biznes? U nas znajdziesz laptopy poleasingowe w klasie A między innymi marki Dell. Mamy również komputery poleasingowe tej firmy zapraszamy. My pomagamy zawsze i wszędzie :)
Awatar użytkownika
frost
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2016, 22:21

Re: Matryca w Dell M3800

Postautor: frost » 24 lip 2016, 10:11

AMSO pisze:Powiedz mi jesteś z Warszawy?

Nie, 300 km od Warszawy :-)


Awatar użytkownika
AMSO
Dellmania User
Posty: 90
Rejestracja: 27 wrz 2011, 08:17

Re: Matryca w Dell M3800

Postautor: AMSO » 26 lip 2016, 07:02

Szkoda bo bym pomógł :)


Szukasz sprzętu klasy biznes? U nas znajdziesz laptopy poleasingowe w klasie A między innymi marki Dell. Mamy również komputery poleasingowe tej firmy zapraszamy. My pomagamy zawsze i wszędzie :)

Wróć do „Laptopy Dell Precision”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot], Promotionlaw