Witam serdecznie wszystkich :-)

Witajcie w naszej społeczności miłośników marki Dell! Tworzymy społeczność nie tylko posiadaczy Della, lecz wszystkich zainteresowanych tą marką. Zapraszamy do dzielenia się opiniami, wskazówkami i zadawania pytań. Lecz najpierw - poznajmy się!
Awatar użytkownika
Serwis_IT
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2016, 14:43
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Witam serdecznie wszystkich :-)

Postautor: Serwis_IT » 27 maja 2016, 15:42

Cześć wszystkim,
Nazywam się Krzysztof i jestem z miasta Królów Polskich :-P, aktualnie pracuje i będę pracował aż do końca świata jako Technik Serwisant IT :-) to moja pasja, hobby, praca i sposób na życie. Serwisuje laptopy wszystkich producentów ale również w tym laptopy marki DELL. Rozwiązuje problemy zarówno hardware jak i software. Specjalizuję się w programowaniu BIOS, wymianą elementów SMD i BGA oraz naprawą układów zasilania jak i kwestią programową. Mam nadzieję, że moja wieloletnia wiedza w tym zakresie chętnie pomoże innym użytkownikom na tym forum, w rozwiązaniu tych łatwych jak i tych najtrudniejszych problemów z laptopami firmy DELL. Chętnie pomogę na forum jak i na PW - tylko proszę mieć na uwadze, że nie zawsze jestem dostępny online, ale w miarę możliwości szybko odpisuję. :-), również liczę na to, że jeśli ja będę potrzebował pomocy, również ją otrzymam :-)

Życzę miłego dnia i pozdrawia wszystkich forumowiczów i miłośników marki DELL :-)


______
Profesjonalne i rzetelne naprawy sprzętów IT - Serwis laptopów Kraków.
Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Witam serdecznie wszystkich :-)

Postautor: DELLMania » 04 cze 2016, 10:59

Witamy serdecznie na forum DellMania :)


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.

Wróć do „Forum komputerowe miłośników marki Dell - Powitanie.”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]