Dell Inspiron N5110 webcam nie działa

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
Sa
SamuelG
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2016, 17:21

Dell Inspiron N5110 webcam nie działa

Postautor: SamuelG » 29 kwie 2016, 17:28

Witam
Ostatnio mój laptop trafił do serwisu po zalaniu kawą, był tam pół miesiąca i konieczna była reinstalacja systemu. Otóż po reinstalce WebCam zniknął, a jak go pobrałam to nadal nie działa i nawet nie chce się otworzyć. Niestety kompletnie się na tym nie znam i nie wiem co robić, próbowałam pobrać sterowniki ze strony della, ale cały czas strona zawiesza się na wyszukiwaniu odpowiednich sterowników i na tym się kończy. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Dell Inspiron N5110 webcam nie działa

Postautor: piotr_solek » 29 kwie 2016, 19:39

A serwis podłączył kamerkę? Zakładam , że musieli sprawdzić skutki zalania i rozebrać sprzęt. Kamerka jęsli podłączona powinna działać bez dodatkowych sterowników. Dell webcam jest tylko programem do zarządzania ustawieniami. Sterowniki pokażą się po wpisaniu service tag (naklejka na spodzie lub w biosie). Wybierasz właściwy system i wuala.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
Sa
SamuelG
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2016, 17:21

Re: Dell Inspiron N5110 webcam nie działa

Postautor: SamuelG » 29 kwie 2016, 22:28

Do mnie jak do dziecka, bo naprawdę w takich sprawach jestem półgłupia- gdzie mam wpisać co żeby zobaczyć sterowniki? W serwisie chyba nie grzebali przy kamerce, zajęli się klawiaturą i płytą główną. Zniknął mi też Support Della, a przed reinstalką był.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Dell Inspiron N5110 webcam nie działa

Postautor: piotr_solek » 30 kwie 2016, 00:45

http://www.dell.com/support/home/pl/pl/ ... dhs&~ck=mn wpisz we właściwe miejsce numer serwisowy.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]