XPS 17 CALI

Witajcie w naszej społeczności miłośników marki Dell! Tworzymy społeczność nie tylko posiadaczy Della, lecz wszystkich zainteresowanych tą marką. Zapraszamy do dzielenia się opiniami, wskazówkami i zadawania pytań. Lecz najpierw - poznajmy się!
so
sokol0201
Posty: 4
Rejestracja: 19 kwie 2015, 21:42

XPS 17 CALI

Postautor: sokol0201 » 19 kwie 2015, 22:33

Witam
szukam i szukam , Nie moge znaleść nic na temat XPS 17cali czy w tym roku wyjedzie cos nowego , wie ktoś coś ???


De
Deha1980
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2015, 17:40

Re: XPS 17 CALI

Postautor: Deha1980 » 27 maja 2015, 15:26

Cześć,
Obawiam się, że nie doczekasz się XPS-a w wersji 17-calowej. Może sformułuję to tak: nie ma i nie będzie.
Jeżeli zależy Ci - podobnie jak mi swego czasu - na 17-calowym Dellu to masz przecież Inspirony z serii 5000, albo 7000. Tutaj dochodzimy do wątku zastosowania komputera. Podejrzewam, że w przypadku zainteresowania XPS-em - miałby to być raczej domowy niż firmowy komp. No bo "pogierczyć" to nie - no nie? Popraw mnie, proszę jeżeli jestem w błędzie.Ważna pozostaje też kwestia nakładu finansowego. W innym przypadku rozmawialibyśmy również o stacji roboczej M6800. Mi oczy otworzyli Oni. Mają dobre konfigi Della i pojęcie też, więc zerknij sobie:
http://www.kuzniewski.pl/k667,laptopy-dell.html
Powodzenia!


Wróć do „Forum komputerowe miłośników marki Dell - Powitanie.”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]