[xps17 n series] prośba o dopasowanie sterowników

Problemy związane z: Laptop Dell XPS
zl
zloscinski
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2012, 14:32

[xps17 n series] prośba o dopasowanie sterowników

Postautor: zloscinski » 19 sty 2012, 15:17

Witam Was bardzo serdecznie 8-)
Mam do Was wielką prośbę. Dwa tygodnie temu kupiłem Dell'a xps 17 N series. Jak zapewne dobrze wiecie ta seria jest dostarczana przez Dell'a z systemem FreeDOS. W związku z tym przy próbie instalacji sterowników z oficjalnej strony Dell'a (po wprowadzeniu service code) wyświetlają mi się tylko dwa sterowniki do grafiki a resztę muszę sobie dobrać. Problem mój polega na tym, że właśnie mam wrażenie, że z tym "dobraniem" mam spory problem. Otóż jako laik windows'owski (do tej pory długi czas używałem Apple'a, a wcześniej w tak "skomplikowane" rzeczy jak reinstalacja na czysto Windowsa się nie bawiłem) nie mam pojęcia nawet jak się za to wziąć. Co prawda system działa po dwóch reinstalacjach ale bez przerwy coś mi nie pasuje. Po pierwsze mam wrażenie, że masa niepotrzebnych sterowników jest zainstalowana, po drugie co jakiś czas występują różne problemy (np niedziałające guziki od waves mxxaudio czy ten konfigurowalny - tak, mam zainstalowane sterowniki do obsługi tych przycisków ale gdy je naciskam to nie działają, a działa tylko ten od wywoływania centrum mobilności w systemie Windows).
Mam też do Was drugie pytanie. Czy ekran dotykowy powinien u mnie działać, czy jest to dostępne tylko w wybranych konfiguracjach (planuję zainstalować na próbę Windows 8 a tam są specjalne funkcje przystosowane do dotyku)? Rozumiem też, że jeśli Optimus to nie 3d (nawet przy oddzielnym dokupieniu okularów Nvidii)?
Może ktoś z Was będzie tak dobry i mnie poinstruuje jak mogę rozwiązać ten problem?
Z góry bardzo dziękuję wszystkim za zainteresowanie :D


Wróć do „Laptopy Dell XPS”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]