Dell QuickSet dla XPS L702x

Problemy związane z: Laptop Dell XPS
mi
miron71
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2012, 10:59

Dell QuickSet dla XPS L702x

Postautor: miron71 » 01 kwie 2012, 11:16

Witam Wszystkich,
bardzo proszę o pomoc i sugestie dotyczące instalacji QuickSet pod windows 7 x64 na tym laptopie. Otóż wszystkie sterowniki pobrałem ze trony della po service tag. Niestety przy próbie instalacji aplikacji QuckSet (dell quickset version: A03 for XPS Notebook XPS L702X) pojawia się komunikat instalatora, że ten system nie jest obsługiwany.
Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem ? Czy macie jakieś rozwiązanie tego problemu?
Dziękuję za informacje,
Pozdrawiam Wszystkich DellManiaków:)


e-
e-help24eu
Dellmania User
Posty: 118
Rejestracja: 29 mar 2012, 18:52

Re: Dell QuickSet dla XPS L702x

Postautor: e-help24eu » 01 kwie 2012, 21:56

Tak.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2012, 09:03 przez e-help24eu, łącznie zmieniany 1 raz.


El
Elav
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2012, 13:46

Re: Dell QuickSet dla XPS L702x

Postautor: Elav » 02 kwie 2012, 14:13

e-help24eu pisze:Tak. Na stronie Dell są umieszczone sterowniki i oprogramowanie dzialające z systemem OEM. Prawdopodobnie masz wersję BOX. Jest wersja ktora bedzie dzialac z twoim windowsem ale musisz poszperać.


Witam, to mój pierwszy post. Niestety drogi kolego Twoja odpowiedź nie jest ani krzty pomocna. Mam ten sam problem co zakładający temat, po prostu sterownik na stronie nie współpracuje z WIN7 Professional x64 z którym defacto jest instalowany fabrycznie! Dzwoniąc na infolinię DELL'a dowiedziałem się, że mogłem zakupić laptopa z systemem to nie miałbym problemu! Teraz nie widzę o ile podgłaśniam dźwięk, ponieważ nie mam QuickSeta i nie jestem w stanie go zainstalować, a pobierany ze strony DELL'a zwraca powyższy komunikat. Dodatkowo, gdy zainstaluje sterownik REALTEK, aby działał mi dotykowy przycisk do oprogramowania WAVES MAXXAUDIO3 dźwięk nie działa, ale producent komputera ma to gdzieś.

Na anglojęzycznym forum czytałem, że ktoś poradził sobie z tym problemem w ten sposób ze od znajomego, ktoremu dzialal ten sterownik, poniewaz zakupil laptopa z systemem operacyjnym skopiował folder z programem i skopiował do siebie ustawiając w systemie aby się uruchamiał przy starcie. Samego folderu w internecie próżno szukać.

Jeżeli ktoś ma pomysł jak rozwiązać problem z niekompatybilnością QuickSet'a to prosiłbym o pomoc.


e-
e-help24eu
Dellmania User
Posty: 118
Rejestracja: 29 mar 2012, 18:52

Re: Dell QuickSet dla XPS L702x

Postautor: e-help24eu » 02 kwie 2012, 18:19

Odpowiedni QuickSet leży na ftp'ie della. Sterowniki do karty dzwiękowej trzeba sciagnac ze strony producenta.


El
Elav
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2012, 13:46

Re: Dell QuickSet dla XPS L702x

Postautor: Elav » 02 kwie 2012, 19:08

e-help24eu pisze:Odpowiedni QuickSet leży na ftp'ie della. Sterowniki do karty dzwiękowej trzeba sciagnac ze strony producenta.


Sterownik, który leży na ftpie Della, nie działa, żeby to działało trzeba skorzystać z tej witaminki:

http://forum.notebookreview.com/dell-xp ... d-707.html

Całość polega na ustawieniu wszystkiego w harmonogramie zadań systemu windows.

Na stronie producenta są sterowniki do karty dźwiękowej owszem, ale nie zawierają rozszerzenia wave maxxaudio3, które jest dedykowane do tego laptopa ;)


Wróć do „Laptopy Dell XPS”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika