Zawieszenie systemu. Brak pomysłów

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
Tr
Tristam
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2012, 14:11

Zawieszenie systemu. Brak pomysłów

Postautor: Tristam » 15 lut 2012, 14:15

Witam, to mój pierwszy post na tym forum.
Piszę ponieważ nie mam już pomysłów co do problemu który bardzo utrudnia mi funkcjonowanie na laptopie.
Co do problemu:
Byłem zmuszony do formatu lapka. Zainsalowalem nowy system ( Xp,SP3 ) i przez 2 dni wszystko śmigało jak należy po czym laptop zaczął się zawieszać na parę sekund z dziwnym dzwiękiem ( zawsze mam włączoną muzykę więc myśle ze wszystko staje i zawiesza sie utwór powodująć dziwny dzwięk ). Zawiecha występuje co jakiś czas i różny jest okres jej trwania - raz dosłownie 2 sekundy i wraca do normy a raz wszystko stanie i zostaje tylko reset. Nie reaguje myszka, klawiatura i wszystko inne. Myślalem ze moze jakies sterowniki sie gryzą ponieważ problem występuje zawsze podczas pracy w internecie. Wszystko uaktualniłem, Zrobilem diagnostykę systemu ( wszysko pass ), usunąłem antywirusa, przeskanowałem cały system, wszystkie temperatury w normie, rejestr przeczyszczony. Po prostu nie mam już pomysłów co to może być. Przed formatem wszystko chodziło jak należy.

Windows Xp SP3
Dell Inspiron 1525
Intel Pentium Dual CPU 1,73 Ghz - 2 rdzenie
2gb ram
Mobile Intel® 965 Express Chipset Family


bl
bloodlikevine
Posty: 6
Rejestracja: 01 lut 2012, 22:43

Re: Zawieszenie systemu. Brak pomysłów

Postautor: bloodlikevine » 16 lut 2012, 15:12

Miałem to samo ze starym laptopem, przyczyna była następująca - brak wystarczającego zasilania. czesto pracowałem na niepodłączonym laptopie do prądu przez co aplikacje obciążały system przez opcje baterii "Power Saver" spróbuj przełączyć opcje zasilania na wysokie zużycie energii :)


Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]