Dell N7110 Brak reakcji, jedna dioda sie pali

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
Ar
Arkadioo
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:51

Dell N7110 Brak reakcji, jedna dioda sie pali

Postautor: Arkadioo » 22 lis 2015, 17:54

Witam! Mam problem z laptopem Dell N7110. Co jakiś czas zmieniam sobie jak i znajomym pastę termoprzewodzącą i nigdy nie było z tym problemu. Po wyczyszczeniu laptopa z kurzu zmianie pasty z procka i kart graficznej zabrałem się za skręcanie wszystkiego z powrotem. Po ponownym uruchomieniu nie było obrazu, a bios dawał 8 sygnałów dźwiękowych, czyli jakiś problem z grafiką, Rozkręciłem z powrotem i zauważyłem, że nie podpiąłem wyświetlacza. Skręciłem z powrotem włączam i nie ma żadnej reakcji, próbowałem wszystkich trików z przytrzymaniem power button na 10s, wyjmowaniem aku czy tez baterii itp. Nic to nie daje, sprawdzałem napięcie ładowarki i wejścia wszystko ok. ram również. Po włączeniu na baterii i tak samo pod kablem nie świecą się żadne diody oprócz jednego przycisku w prawym rogu wygląda jak 2 trybiki(dołączam zdjęcie), możliwe, że to oznacza jakieś uszkodzenie. Jeszcze jedna sprawa, procesor jest dosyć ciepły jak podłączę kabel, czy to normalne? Nie mam pojęcia co mogę jeszcze sprawdzić i czego to może być wina, miałem wcześniej problemy z tym lapkiem, ponieważ ostro na nim grałem i bateria lekko się uszkodziła i wyskoczył komunikat o jej uszkodzeniu i teraz trzyma dosyć krótko ale to tyle.

Proszę o pomoc!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: DELLMania, Google [Bot]